KURUMSAL

Hakkımızda

“2015 yılında 1.100 ilanla yola çıktık...

2015 yılında BY Group bünyesinde kurulan surungenpazari.com, yenilikçi ürün ve egzotik canlı hizmet uygulamaları ile internet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor.

 

2 yıllık serüvende, 10 çalışanı, ayda 1,5 milyon tekil ziyaretçinin yarattığı 1 milyardan fazla sayfa görüntülemesi, 1 milyon aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük sürüngen platformlarından birisi haline geldi.

Teknolojiye yatırım yaparak kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için sürekli kendisini yenileyen surungenpazari.com, Türkiye’nin en sevilen sürüngen, canlı yem ve ürün sitesi arasında yer alıyor.

Yetkin ve dinamik insan kaynağı; benzersiz teknolojik altyapısı; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile surungenpazari.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerindeki canlılara ulaşmak için aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

surungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com


Tüm Hakları Saklıdır © 2015-2016
surungenpazari.com