Unkurdu (50gr) yaklaşık 500ad. - surungenpazari.com
Unkurdu (50gr) yaklaşık 500ad.

20   TL
İSTANBUL / KADIKÖY
Lütfen yüz yüze görüşmeden
kimseye kapora vermeyin.
 • Kategori
  CANLI YEM
 • İlan No
  17689
 • İlan Tarihi
  29.6.2022
 • Kimden
  İlk Sahibiyim
 • Canlı Yem Adedi
  50gram
 • Canlı Yem Boyu
  1-2cm (cm)
 • Kargo Gönderimi
  Tüm Türkiye'ye Gönderilir.
 • Kargo Teslimatı
  Alıcı Öder
 • Kargo Şirketi
  Sürat Kargo
 • 05357034650

Bu ilan 0 mesaj aldı.
82 kişi tarafından görüntülendi.Yayın Süresi: Son 249 Gün Kaldı.
İLAN DETAYLARI

fotograflar gramajı temsil etmez. GÖRSEL NİTELİĞİNDEDİR.unkurdu üreticisiyiz. piyasada bu işin alsatçısı çok. biz bu işin mutfağındayız. 10gr'dan 1kg'ya kadar yardımcı oluruz. İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköydeyiz. 2019dan beri hizmet veriyoruz.. not: 10gr da yaklasık 100 adet canlı unkurdu bulunuyor. 50gramda 450-500 adet. Un kurdu (Tenebrio molitor) oldukça besleyici ve kullanımı yaygın bir canlı yem türüdür. Un kurtları pek çok evcil hayvan için yüksek kaliteli protein kaynağıdır. Canlı yem olarak en çok larva formları tercih edilir. Bunun yanında pupa ve ergin formları da kullanılabilmektedir. Pupa formları kaplumbağalar tarafından, ergin böcek formları ise başta sürüngenler olmak üzere pek çok evcil hayvan tarafından iştahla tüketilir. Başta bülbüller gibi ötücü kuşlar olmak üzere pek çok kuş türü tarafından iştahla tüketilir. #Kanarya, #saka , #ispinoz , #bülbül, #iskete , #melez , #flurya, egzotik kuş türleri, #muhabbet kuşları , evcil karga türleri, #sevda , #cennet , #sultan , #jako , #kakadu , #senegal , #amazon ve #AraPapağanı gibi papağan türlerine her dönem verebileceğiniz gibi özellikle üreme tüy değiştirme dönemlerine yardımcı olmak , eşe hazırlık ve yumurtlama dönemlerinde yumurta doluluk oranını arttırmak için gerekli olan proteini karşılar. Tüm kanatlı kümes canlıları, süs ırkları, #sülün, #keklik, #tavuk, #hindi, #bıldırcın, #kaz, #ördek, vb. tüm kanatlılar için çok faydalı bir canlı yem türüdür. Yumurta sayısına, yumurta doluluk oranına, yavru yaşama yüzdesine fevkalede etkilidirler.Hem yavru hemde büyük kümes hayvanlarında güvenle kullanabilirsiniz.

BENZER İLANLAR
surungenpazari.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !!


Lütfen Dikkatle Okuyunuz ..

Alışveriş yapacağınız yer ile alakalı önemli tavsiyelerimiz var. Kötü niyetli kişiler tarafından mağdur olmamanız için aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.
Üye vitrin sayfasını mutlaka inceleyiniz. Orada firma yada şahıs verdiği bilgiler ile kendini, güvenirliğini size tanıtacaktır. Dolandırıcılar tarafından mağdur olmamak, için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatle okuyup gerçekleştirin. Biz surungenpazari.com olarak tüm ilanları ekibimiz ile titizlikle inceledikten sonra yayına alıyoruz. Lütfen sizde tedbir almadan para transferleri, ödemeler yapmayınız.

Alım Yapacağınız Eğer FİRMA ise;


* Sitemizdeki üyelik tarihine bakın ne kadar zamandır sitemizde hizmet vermekte.
* Ne kadar aktif ilana sahip
* Toplam ne kadar İlana sahip
* Web sitesini inceleyin
* Üyelik tarihi
* Mağaza resimleri
* Sertifikaları, vergi levhası görselleri
* Üye sayfası ne kadar görüntüleme almış, ne kadar aktif
* Sabit Numara ve Cep Numarası
* Siteye son giriş tarihleri
* Taç resmi, hemen üye isminin yanında bulunur.
* Kullanıcılardan toplam oyu inceleyin.
* WhatsApp üzerinden yer bildirimi isteyin.
* WhatsApp'tan kısa canlı video çekimlerini isteyin.

Eğer ŞAHIS ise;


* Mutlaka WhatsApp üzerinden yer bildirimi isteyin.
* WhatsApp'tan kısa canlı video çekimlerini isteyin.
* Hangi ilde olduğunu öğrenin.
* Hesaba ödeme yapacaksanız direk alakalı kişinin adına ödeme gönderin
* Sabit numara isteyin.
Bu maddeleri takip etmeden kesinlikle alışveriş güvenliğiniz yoktur. Lütfen göz ardı etmeyiniz.
Aksi halde sitemiz herhangi bir mesuliyet kabul etmemektedir.
Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle
surungenpazari.com ekibisurungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com


Tüm Hakları Saklıdır © 2015-2016
surungenpazari.com