Dev Afrika Salyangozu Lissachatina Zanzibar Albino 0-1 cm - surungenpazari.com
Dev Afrika Salyangozu Lissachatina Zanzibar Albino 0-1 cm

30   TL
İSTANBUL / ÜMRANİYE
Lütfen yüz yüze görüşmeden
kimseye kapora vermeyin.
 • Kategori
  SÜRÜNGENLER
 • İlan No
  15035
 • İlan Tarihi
  25.12.2021
 • Kimden
  İlk Sahibiyim
 • Canlı SCR
  Üretim
 • Kargo Gönderimi
  Tüm Türkiye'ye Gönderilir.
 • Kargo Teslimatı
  Alıcı Öder
 • Kargo Şirketi
  Yurtiçi Kargo
 • 5322008230

Bu ilan 0 mesaj aldı.
1611 kişi tarafından görüntülendi.Yayın Süresi: Son 63 Gün Kaldı.
İLAN DETAYLARI

Dev Afrika Salyangozu Lissachatina Zanzibar Albino 1 Adet Lissachatina Zanzibar Albino en sevilen ve dolayısıyla pet olarak beslenen Afrika kara salyangozudur. 10 yıla kadar yaşayabilir, boyu ortalama 12 cm ve çapı 6 cm kadardır. Cam akvaryumlarda veya plastik saklama kaplarında beslenebilir. Yaşayacağı yerin, boyunun en az 3 katı genişlikte ve 3 katı yükseklikte olması gerekir. Kabaca bir hesapla 40-50 cm genişliğinde ve 20 cm yüksekliğinde bir alan yeterli olur. Tabana 3-5 cm yüksekliğinde torf konmalı ve havalandırma delikleri unutulmamalıdır. Çok fazla deliğe veya açıklığa gerek yoktur çünkü nemli bir ortam isterler. Her çeşit sebze-meyveyi tüketirler ama bazılarını çok daha sevdiklerini göreceksiniz. Az az verin, gıdaların küflenip bozulmasına izin vermeyin. Öyle bir durumda hemen almaya çalışın. Sütlü ve etli ürünler, sarmısak-soğan asla uygun değildir. Kabuk gelişimleri için kalsiyum verilmesi şarttır. Bu durumu sürüngenlere benzetebiliriz. D3'süz kalsiyum tozunu bolca gıdalarına serpebilir veya kuşlar için satılan mürekkepbalığı kemiği verebilirsiniz. Kemiği olduğu gibi bırakın ve ne kadar ihtiyaçları olduğunu gözlerinizle görün. Vermezseniz bir süre sonra birbirlerininin kabuklarından tırtıklamaya başlar ve kendi bünyelerindekini eritirler dolayısıyla şeffafımsı, kırılgan bir dokuya sahip olur. 1-2 cm boyları 40 tl ,2-3 cm boyları 50 tl ,3-4 cm boyları 60 tl 4-5 cm boyları 70, 5-6 cm boyları 80tl,6-7 cm boyları 90tl, 7-8 cm boyları 100 tl 8-9 cm boyları 120,9-10cm ve üzeri boyları 150tl Toplu tedarik sağlanabilmektedir, haftalık 100-200 adet temin edilebilir.

BENZER İLANLAR
surungenpazari.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

DOLANDIRICILARA DİKKAT !!


Lütfen Dikkatle Okuyunuz ..

Alışveriş yapacağınız yer ile alakalı önemli tavsiyelerimiz var. Kötü niyetli kişiler tarafından mağdur olmamanız için aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.
Üye vitrin sayfasını mutlaka inceleyiniz. Orada firma yada şahıs verdiği bilgiler ile kendini, güvenirliğini size tanıtacaktır. Dolandırıcılar tarafından mağdur olmamak, için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatle okuyup gerçekleştirin. Biz surungenpazari.com olarak tüm ilanları ekibimiz ile titizlikle inceledikten sonra yayına alıyoruz. Lütfen sizde tedbir almadan para transferleri, ödemeler yapmayınız.

Alım Yapacağınız Eğer FİRMA ise;


* Sitemizdeki üyelik tarihine bakın ne kadar zamandır sitemizde hizmet vermekte.
* Ne kadar aktif ilana sahip
* Toplam ne kadar İlana sahip
* Web sitesini inceleyin
* Üyelik tarihi
* Mağaza resimleri
* Sertifikaları, vergi levhası görselleri
* Üye sayfası ne kadar görüntüleme almış, ne kadar aktif
* Sabit Numara ve Cep Numarası
* Siteye son giriş tarihleri
* Taç resmi, hemen üye isminin yanında bulunur.
* Kullanıcılardan toplam oyu inceleyin.
* WhatsApp üzerinden yer bildirimi isteyin.
* WhatsApp'tan kısa canlı video çekimlerini isteyin.

Eğer ŞAHIS ise;


* Mutlaka WhatsApp üzerinden yer bildirimi isteyin.
* WhatsApp'tan kısa canlı video çekimlerini isteyin.
* Hangi ilde olduğunu öğrenin.
* Hesaba ödeme yapacaksanız direk alakalı kişinin adına ödeme gönderin
* Sabit numara isteyin.
Bu maddeleri takip etmeden kesinlikle alışveriş güvenliğiniz yoktur. Lütfen göz ardı etmeyiniz.
Aksi halde sitemiz herhangi bir mesuliyet kabul etmemektedir.
Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle
surungenpazari.com ekibisurungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com surungenpazari.com


Tüm Hakları Saklıdır © 2015-2016
surungenpazari.com